utorok 21. februára 2012

The Album After The Last One - Nový album od Toy Dolls


Toy Dolls . Punkoví vtipkári, známi po celom svete dokončili svoj dvanásty album, ktorý pomenovali The Album After The Last One. Názov sa teda opäť ako jeho predchodca pohráva s myšlienkou ukončenia tvorby, ale Olga je zrejme perpetuum mobile a tak sa môžeme tešiť na nášup 16 energetických skladieb.
Ako som už v úvode spomínal album je v poradí dvanásty a od jeho predchodcu uplynulo celých 8 rokov. Novinka obsahuje celkom 13 skladieb z ktorých prvá skladba je klasický predhovor samotného Olgu.  Ten si okrem nových skladieb pripravil v závere aj bonus v podaní troch starých skladieb v unplugged kabáte. 

Na novom albume sa opäť vystriedali členovia (v toy dolls sa vystriedalo už 12 basákov a 14 bubeníkov), no kormidlo štýlu drží Olga pevne v rukách vďaka čomu ide stále o starý dobrý Toy Dolls ako ich poznáme už 30 rokov. Keď už spomínam tridsiatku nedá mi nespomenúť chystané turné Toy Dolls 30th anniversary, počas ktorého navštívia aj Prahu (18.5.2012).

Oficiálne vydanie albumu je stanovené 19.03.2012 (cena cca 13€) ale internet je prostriedok zázračný a tak ho sťahujte hneď TU alebo TU.

Tracklist:
1. Olgamental Intro
2. Credit Crunch Christmas
3. Molly Was Immoral
4. Sciatica Sucks
5. B.E.E.R
6. Kevin's Cotton Wool Kids
7. Don't Drive Yer Car Up Draycott Avenue
8. Dirty Doreen
9. Down At The Old 29
10. Marty's Mam
11. Gordon Brown Gets Me Down
12. Decca's Drinking Dilemma
13. Olgamental Outro

Bonus Tracks (akustické nahrávky Olgu)
14. Fiery Jack
15. Cloughy is a Bootboy
16. The Sphinx Stinks

1 komentár: