nedeľa 11. marca 2012

PUNK ROCK SHOW vol.5 (E!E+TRI GROŠE+support)

Po zimnej odmlke sa na pravom brehu Váhu opäť raz budú mať možnosť stretnúť strapaté hlavy a podobné indivíduá punkové! Jablko & Čučák production® si totiž pre Vás pripravili poriadnu dávku nespútanej energie, ktorú Vám naservírujú, ako už býva zvykom, 4 parádne kapely. Pri príležitosti menších okrúhlin 5-tej Punk Rock Show vystúpia dve mladé perspektívne kapely a dve legendy československého punku, ktorých začiatky siahajú ešte do čias bývalého režimu. Ale poďme pekne poporiadku.


Akciu zaháji kapela UHOL DOPADU, ktorá je známa hlavne v domácom kraji, no navštívila aj iné slovenské mestá. Chalani majú na konte jedno super demo a v minulom roku uzrelo svetlo sveta aj 4-pesničkové EP. Ich koncerty sú nabité ohromnou energiou, ktorú predvedú aj v Nemšovej a hneď od úvodu to bude poriadny nárez!

Ten bude pokračovať aj druhou kapelou, ktorá to celé zafarbí do starého dobrého oldskúlu alá punk77. Žiadny slizký popík, ale melodický rokec Vám už po druhýkrát na nemšovskom pódiu predvedie známa trenčianska parta THE 77! Kapela predstaví určite aj songy zo svojho zbrusu nového EP, ktoré sa chystajú pokrstiť v domácom prostredí, viac nájdeš na tejto udalosti (http://www.facebook.com/events/107104929413189/).

A prichádza do tuhého, prvá zo spomínaných legiend je klenot slovenského punk-rocku, kapela, ktorá už koncertuje pomenej a na strednom Považí sa predstaví vôbec po prvýkrát. Reč je o parte z Čadce - TRI GROŠE! Najznámejšie hity kapela zložila počas 90tych rokov, nejeden z nás na nich vyrastal, no ako sa vraví, keď raz punk, tak navždy a ich zatiaľ posledný počin s názvom Omyly vydali v roku 2009 a omyl to teda určite nie je, presvedčiť sa o tom môžete, keď si zoženiete CD, tí pohodlnejší si ho celé môžu vypočuť na bandzone stránkach. Digitálne nahrávky sú jedna vec, no zažiť live show je neporovnateľný zážitok!

Poslednou štvrtou kapelou bude ďalšia legenda, tentokrát až z ďalekej českej Příbrami, ktorá vznikla ešte v roku môjho narodenia 1987! Šlágre ako Pogo, Humusák, Číro, Kufříček, Míša, Mravenec a mnohé iné sa zapísali do pomyselných punkových análov(:D) pod dvomi veľkými písmenami: - E!E - Kultové "Eečka" netreba nijako extra predstavovať, takže len v skratke: neustále koncertovanie, na konte výberovka, živák aj mtrvák, DVD, no hlavne 5 radových albumov. Ten posledný z r.2006 nesie názov "Lepší už to nebude", no opak je pravdou, pretože horúcou novinkou je, že hoši v januári nahrávali úplne nový album, ktorý na jar plánujú vydať! Okrem známych hitov sa teda môžeme tešiť aj na zbrusu nové songy a snáď už aj na nové CD! Eečka na Slovensku koncertujú veľmi málo, tak si ich, ako aj túto parádnu akciu nenechaj ujsť a príď sa zabaviť a zapařit!:) Pivo Černá Hora, našlapaná muzika a veselí ľudia, to je tá správna alternatíva proti prehnitej zábave dnešného moderného sveta, tak buď pri tom aj Ty!

VLEZ: Tri 2-eurové Groše


Program a ďalšie informácie sledujte na TEJTO stránke.

richard.muska@gmail.com


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára